(0) Sepetim
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Filters
ARA

KURU MEYVE

  KURU MEYVE

  Görüntü Kutu Liste
  Sırala
  Gösterim Adeti Sayfa Başı

  GÜN KURUSU ( KURU KAYISI) 1KG

  60,00 ₺
  Tamamendoğal yollardan herhangi bir kimyasal işlem görmeden kurutulmuş. Leziz mi leziz kayısı.

  İNCİR 1KG

  65,00 ₺
  Lezzetli ve tatlı incir insanlık tarihinin belki de en keyifli tüketilen meyvelerinden bir tanesidir. Görünüşü kadar sağlığa olan faydaları da yıllarca insanların dikkatini çekmektedir. İncir antioksidan, lif, mineraller ve vitaminler açısından çok zengin şifa kaynağıdır.

  KURU KAYISI ( SARI ) 1KG

  45,00 ₺
  Özellikle diyet yapanlara şeker krizi geldiğinde sağlıklı bir çözüm olarak tavsiye edilen kuru kayısı sadece şeker ihtiyacına karşı değil pek çok faydası ile sağlık için de kullanılabilir. Kayısı kurutulurken besin değerleri kaybolmadan sadece suyu alınır. Yaklaşık 5 kilo taze kayısıdan 1 kilo kuru kayısı elde edilebilir. Bu nedenle diğer kurutulmuş meyvelere oranla kuru kayısıda çok daha fazla besleyici özellik bulunur.

  KURU SİYAH ÜZÜM 1KG

  35,00 ₺
  Hem mevsiminde hemde kurutularak tüketilen siyah üzümün faydaları aslında saymakla bitmez. Kuru üzüm adeta sağlık deposudur. Siyah kuru üzümün faydalarını okuduğunuzda tazesinden hiçbir farkı olmadığını anlayacaksınız. - Kara üzüm, güzellik iksiri, gerçek beyin besini ve zayıflamak için yapılan rejimlerin ana ürünüdür.