(0) Alışveriş Sepeti
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Filters
ARA

HURMA ÜRÜNLERİ

  Markalar

  HURMA ÜRÜNLERİ

  Görüntü Kutu Liste
  Sırala
  Gösterim Adeti Sayfa Başı

  BEYAZ ÇİKOLATALI BADEMLİ HURMA 1 KG

  90,00 ₺
  Beyaz çikolata, hurma ve badem bütünleşti... Hurmaların çekirdekleri çıkarıldıktan sonra içerisine badem yerleştirilir ve üzeri beyaz çikolata ile kaplanarak kurumaya bırakılır. Ürünümüz Hurrmaci.com özel ürünüdür.

  BİTTER ÇİKOLATALI BADEMLİ HURMA 1 KG

  90,00 ₺
  Bitter çikolata, hurma ve badem bütünleşti... Hurmaların çekirdekleri çıkarıldıktan sonra içerisine badem yerleştirilir ve üzeri bitter çikolata ile kaplanarak kurumaya bırakılır. Ürünümüz Hurrmaci.com özel ürünüdür.

  ÇiKOLATALI BADEMLİ HURMA 500 GR

  48,00 ₺
  Beyaz, Bitter, Sütlü çikolata; hurma ve badem ile bütünleşti... Hurmaların çekirdekleri çıkarıldıktan sonra içerisine badem yerleştirilir ve üzeri çikolata ile kaplanarak kurumaya bırakılır. Ürünümüz Hurrmaci.com özel üründür.

  ÇİKOLATALI BADEMLİ HURMA SÜTLÜ 1 KG

  90,00 ₺
  Beyaz, Bitter, Sütlü çikolata; hurma ve badem ile bütünleşti... Hurmaların çekirdekleri çıkarıldıktan sonra içerisine badem yerleştirilir ve üzeri sütlü çikolata ile kaplanarak kurumaya bırakılır. Ürünümüz Hurrmaci.com özel üründür.

  HURMA ÇEKİRDEĞİ TOZU 250 GR 2 PAKET

  40,00 ₺
  Hurma sağlık açısından gayet yararlı bir meyve olduğundan toz haline getirilen bu meyveyi birçok alanda değerlendirmeniz mümkündür.

  HURMA KAHVE PAKET (3 ADET 100 GR)

  20,00 ₺
  Türk kahvesine benzer renk ve kokudadır. Zihin açıcı, dinlendirici, sinir bozukluğu ve strese iyi gelir. Aynı zamanda kabızlığı giderip sindirimi kolaylaştırır. Diğer kahveler kadar kafein içermemesinden çarpıntı, sinirlilik ve bağımlılığa yol açmaz. Bir miktar Türk kahvesi içerir, katkı maddesi yoktur.

  HURMA KAHVESİ 1 KG

  58,00 ₺
  ürk kahvesine benzer renk ve kokudadır. Zihin açıcı, dinlendirici, sinir bozukluğu ve strese iyi gelir. Aynı zamanda kabızlığı giderip sindirimi kolaylaştırır. Diğer kahveler kadar kafein içermemesinden çarpıntı, sinirlilik ve bağımlılığa yol açmaz. Bir miktar Türk kahvesi içerir, katkı maddesi yoktur.

  HURMA PEKMEZİ

  44,00 ₺
  İlave şeker, kimyasal veya katkı maddesi içermemektedir. Besleyici özelliği yönünden oldukça zengin olan hurma pekmezi, hafif, lezzetli ve besin değeri yüksek bir gıda olup pekmez çeşitleri arasında gün geçtikçe tüketim oranı yükselen doğal bir gıda maddesi olmuştur.

  HURMACI HEDİYELİK HURMA LOKMASI PAKET 350 GR

  25,00 ₺
  hurrmaciTamamen doğal #hurma ve #kuruyemişlerle hazırlanmış atıştırmalıklar artık @hurrmaci da..#fıstık #susam ve #hindistancevizi nin hurma ile birleştiği müthiş tat...

  KAKAO KAPLI ÇİKOLATALI BADEMLİ HURMA 1 KG

  90,00 ₺
  Kakao Kaplı Bademli Hurma.Özenle seçilen yeni mahsul Hudri cinsi hurmalarımızın çekirdekleri çıkartılarak badem ile değiştirilir. Gerçek kakao lezzetini alabileceğiniz çikolatamız ve kakao ile kaplanarak hazır hale getirilir. Üretimi süresince el değmeden hijyen standartlarına uygun şekilde hazırlanır ve size ulaştırılır.