(0) Sepetim
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Filters
ARA

HAKKIMIZDA

TARİHÇE

HUЯRMACI, Arap konukseverliğinin geleneksel bir ifadesi olan hurmayı daha geniş pazarlara getirme arzusu ve günümüzün sofistike müşterilerine farklı lezzet ve tatları sunma fikri ile sektörde 20 yıldan uzun bir süredir hizmet vermektedir.

Türkiye’de ki ilk hurma ithalatçıların dan olan firmamız, hurma ve yan ürünlerinin sadece Ramazan ayında tüketilme alışkanlığını yıkıp, toptan ve perakende için düşünülmüş farklı konsept ve dizaynlarda sunum şekilleri geliştirmiştir. Bu standartlar çerçevesin de; Medine, Riyat, Konya, Ankara ve İstanbul şubelerimizle hizmet vermekteyiz.

KALİTE

Tat, renk ve boyut olarak dünyanın en iyi hurma bahçeleri olan Arabistan’dan özenle seçilen hurmalarımız geniş bir ürün yelpazesinde ve belirli kalite standartları içinde müşterilerimize ulaşmaktadır. Bunun yanında Konya’da bulunan Lokum ve Şekerleme tesisimizde üretilen geleneksel lokum,draje ve şekerlemeleri kaliteden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize sunmaktan keyif alıyoruz.

NEDEN HUЯRMACI ?

Özenle seçilmiş 30 dan fazla hurma çeşidi ve farklı tat ve dokunuşların hissedildiği, bütün damak tatlarına hitap eden özel üretim lokumlarımızı sofistike hediye kutuları ve sunum şekilleriyle birleştiren HUЯRMACI ; özel gün ve davetleriniz, hediyeleriniz ve en önemlisi kendi damak zevkiniz için alışılagelmişin dışında bir hizmet vermektedir.