(0) Alışveriş Sepeti
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Filters
ARA

Güvenli Alışveriş

Güvenli Alisveriş

Siz değerli müşterilerimizin veri gizliliği bizim için önemlidir. Sipariş esnasında kredi kartı bilgileri girilen ekranlarımızda kesinlikle 3D modeli ile kredi kartı çekimleriniz güvenli bir ortamda yapılmaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL sertifikası algoritması ile şifrelenmekte ve üçüncü şahısların kredi kartı bilgilierinize erişmeleri engellenmekte ve websitemizde güvenli alışveriş yapmanız sağlanmaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz, siz değerli müşterilerimiz siparişlerini verdikten sonra da hiç bir şekilde veritabanlarımızda tutulmamaktadır bu sayede kredi kartı bilgilerinizin üçüncü kişiler ile paylaşılmamaktadır.

 

3D güvenli ödeme sistemi ve avantajları nelerdir?

3D yani şifreli ödeme, elektronik ortamda yapılan kart işlemlerinin güvenliğinin artırılması için Visa ve Mastercard tarafından geliştirilmiş bir ödeme sistemidir. 

Bu sistem sayesinde hem üye işyerleri hem de kart sahipleri kart sahteciliğine karşı güvence altına alınmış olurlar. 3D ile ödeme sırasında banka, kart sahibinden şifresini isteyerek kimlik bilgileri doğrulaması yapar. Böylece sistem, şifreyi bilmeyen kişilerin yani yetkisiz kişilerin işlem yapmasını engellenmiş olur.